top of page
Kobieta Starcie oczu Okulary

EYE BAG SOLUTION

Istnieje wiele przyczyn powstawania worków

i obrzęków wokół oczu. Czasami są niezależne od nas i wynikają z genów. Częściej jednak są wynikiem starzenia się skóry. Wraz z wiekiem napięcie mięśnia okrężnego oka jest coraz słabsze, zmniejsza się ilość kolagenu oraz elastyny. Inną przyczyną jest niehigieniczny tryb życia - za mała ilość godzin snu, zmęczenie, nieprawidłowa dieta itd. Możesz spróbować poprawić jakość swojego życia lub zastosować terapię Eye Bag Solution, która pomoże zredukować worki i opuchliznę wokół oczu. 

Wskazania do zabiegu

EYE BAG SOLUTION

  • worki” i opuchnięcia pod oczami,

  • przepuklina tłuszczowa powiek dolnych,

  • zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu,

  • wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu.

 

lpg_alliance.jpg
Leczenie

Eye Bag Solution to autorska terapia na worki pod oczami i opuchliznę. Zabieg stanowi połączenie dwóch procedur - Ergolift i mezoterapii okolicy oczu Eyebag Solution.

Ergolift to specjalny masaż elektronicznie sterowaną głowicą. Zabieg naturalnie i skutecznie stymuluje skórę, która reaktywuje metabolizm komórek. Zabieg natychmiastowo likwiduje obrzęki i poprawia kondycję skóry. 

Innowacyjna mezoterapia Eyebag Solution poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż, redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym w przyszłości. 

Terapię najlepiej powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodnie, potem 1 raz co 2-3 m-ce.  

Efekty zabiegu

Zmniejszenie „worków” pod oczami i poprawę napięcia skóry widać już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta. Dochodzi do poprawy krążenia, dzięki czemu zmniejsza się obrzęk okolicy oczu.

Wskazania po zabiegu

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Terapia jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Przez dwie doby po zabiegu nie należy korzystać z sauny, basenu, solarium oraz kąpieli słonecznych. 

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać szorstkich ręczników, preparatów kosmetycznych podrażniających np. na bazie alkoholu, masażu oraz nie spożywać alkoholu i innych środków odurzających.

Przeciwwskazania
  • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry,

  • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe,

  • cukrzyca niewyrównana,

  • choroba nowotworowa,

  • alergie na stosowany preparat,

  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna.

Efekty uboczne

Od razu po zabiegu widoczna delikatna opuchlizna, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

bottom of page