top of page

INNOFACIAL 

Coraz więcej osób poszukuje zabiegów, które w szybkim czasie i bez rekonwalescencji pomogą przywrócić nawilżenie, dokładnie oczyszczą, spłycą drobne zmarszczki i ujednolicą koloryt cery. W bezpieczny i nieinwazyjny sposób odejmą lat. Sprawią, że będą świetnie wyglądać na wieczornym przyjęciu czy ważnym spotkaniu biznesowy. 

Wskazania do zabiegu

INNOFACIAL - hydradermabrazja kwasowa

innofacial_hydradermabrazja_kwasowa_gost

InnoFacial to nowoczesny zabieg skierowany do osób, które pragną szybko i skutecznie nawilżyć i głęboko oczyścić skórę, pozbyć się drobnych zmarszczek i przebarwień. To rozwiązanie dla osób potrzebujących dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poprawić stan swojej skóry.


Najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt, plecy i dłonie.

Leczenie

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego, mechanicznego i chemicznego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i martwych komórek z powierzchni skóry. Następnie, za pomocą specjalnej końcówki urządzenia odsysane są głębokie zanieczyszczenia czy zaskórniki.  Po oczyszczeniu w skórę wtłaczany jest preparat nawilżający i regenerujący, bogaty w wysokie stężenie przeciwutleniaczy. Dzięki wcześniejszej procedurze oczyszczania, wykorzystane w późniejszym etapie substancje aktywne wnikają dużo głębiej niż w przypadku innych zabiegów. 
Cała procedura trwa ok. 30-40 min. Nie wymaga rekonwalescencji, od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. 

Zabieg daje świetne efekty także w połączeniu z  innymi procedurami kosmetologicznymi i medycyny estetycznej.  
 

Efekty zabiegu

Efekty są natychmiastowe. Już po jednym zabiegu skóra jest  widocznie zdrowsza,  jaśniejsza i nawilżona. Koloryt jest wyrównany, drobne zmarszczki wygładzone, a zmiany trądzikowe zmniejszone. Przeprowadzone w USA badania kliniczne wykazują, że po wykonaniu serii 6 zabiegów zmiany są spektakularne. Poziom nawilżenia i elastyczności skóry rośnie nawet do 100%, normalizuje się wydzielanie sebum, średnio o 21,6 %.

 

Wskazania po zabiegu

InnoFacial może być potraktowany jako tzw. zabieg lunchowy. Nie wymaga rekonwalescencji, od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć.

Przeciwskazania
  • opryszczka,

  • aktywne zmiany skórne,

  • zmiany ropne.

bottom of page