top of page

MIKRO & NANO FAT TECHNOLOGY

...to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję 

Wskazania do zabiegu

Mikro przeszczep tłuszczu - MICRO & NANO FAT Technology

MICRO & NANO FAT Technology to metoda stworzona dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji, regeneracji i miejscowych wypełnień.

Zabiegi wykonywane są w okolicach twarzy, dłoni czy szyi w zależności od wskazań, zapewniają tym samym pacjentom ogromne możliwości poprawy wyglądu i pobudzenia skóry do regeneracji. 

mikro_nano_fat.jpg
Leczenie

System MICRO & NANO FAT dr Goisisa jako jedyny pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu oraz wypełniania ubytków skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego. Dr Goisis opatentował nową kaniulę o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami. Główną zaletą tej innowacyjnej kaniuli jest ochrona komórek tłuszczowych przed ich nadmiernym uszkodzeniem oraz krótszy czas pobrania tłuszcz, co w efekcie pozwala na szybką i bardziej skuteczną procedurę zabiegu oraz jego minimalną inwazyjność. 

Efekty zabiegu

- widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry,

- wypełnienie zmarszczek,

- zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,

- regeneracja i odżywienie skóry,

- poprawa kolorytu i struktury skóry,

- korekcja kształtu nosa, brody, owalu twarzy itd.

Wskazania po zabiegu

Powrót do normalnych czynności następuje już po kilku dniach od zabiegu. Miejsca, z których pobierana jest tkanka tłuszczowa, należy chronić przed urazami mechanicznymi, zapewnić komfort cieplny oraz okrywać opatrunkami uciskowymi ok. tygodnia. Po ok. 7-10 dniach od zabiegu zaleca się wykonanie serii endermologii w miejscu pobrania tkanki tłuszczowej. Nie można samodzielnie masować, nadmiernie schładzać ani przegrzewać miejsca zabiegowego. Przez ok. 2 tygodnie należy unikać wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, korzystania z basenu i sauny. 

Przeciwskazania
  • ciąża,

  • choroby nowotworowe,

  • aktywne choroby autoimmunologiczne,

  • choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe,

  • choroby zaburzające proces gojenia.

bottom of page