top of page

ZWIĘKSZANIE PUNKTU G

Zwiększanie punktu G - najwrażliwszej strefy erogennej kobiecego ciała - to zabieg, który coraz częściej wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Kobiety, które zdecydują się na taki zabieg, mogą bowiem czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. 

 

Wskazania do zabiegu

Zwiększanie punktu G przy pomocy preparatu

Neauvia Intense Rose

powiększanie punktu g neauvia intense rose

Zabieg powiększania punktu G Neauvia Intense Rose polecany jest kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub które chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Z zabiegu skorzystać mogą także panie, które niedawno urodziły dziecko, jak i te w okresie menopauzy, u których punkt G zmniejszył się z wiekiem. Powiększanie punktu G wskazane jest również dla kobiet z nieprawidłową budową anatomiczną stref intymnych.

 

 

Leczenie

Zabieg powiększenia punktu G z użyciem preparatu Neauvia Intense Rosa jest niechirurgiczną i nisko inwazyjną metodą polegającą na ostrzyknięciu strefy erogennej. Preparat na bazie kwasu hialuronowego głęboko nawilża, ujędrnia, i poprawia objętość ostrzykniętego obszaru.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 20 minut. Powrót do normalnej aktywności, w tym aktywności seksualnej możliwy jest po upływie kilku godzin od wykonania zabiegu. 

Efekty zabiegu

Efektem zabiegu powiększenia punktu G jest możliwość głębszego i bardziej intensywnego przeżywania doznań seksualnych, poprawy jakości swojego życia intymnego oraz osiągania głębokiego orgazmu pochwowego.

Wskazania po zabiegu

Powrót do normalnego, aktywnego życia seksualnego możliwy jest już kilka godzin po zakończeniu zabiegu. Nie ma konieczności przestrzegania szczególnych procedur pozabiegowych.

Przeciwskazania
  • stany zapalne okolicy zabiegowej 

  • infekcje w okolicy podania preparatu 

  • miesiączka

bottom of page