top of page

TEOSYAL REDENSITY II

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30 roku życia. To właśnie oczy w pierwszej kolejności zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu. 

Z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” rozprzestrzenia się. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Wskazania do zabiegu

Leczenie okolicy podkrążonego oka preparatem Teosyal Redensity II

Preparat przeznaczony jest do korekcja delikatnej okolicy oka.

 

Leczenie

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.

Redensity II zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. To produkt 3 w 1. Zawiera optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) -15 mg/g, delikatnie usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę. Redensity II jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Elastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity II, na tle innych wypełniaczy, wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu, a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

leczenie sińców pod oczami kwas hialuronow
Efekty zabiegu

Po zabiegu skóra okolicy oka jest nawilżona, a dolina łez wyraźnie wypełniona.   Znikają cienie pod oczami. Poprzez działanie kwasu hialuronowego pobudzone zostają naturalne procesy regeneracyjne skóry.

 

Wskazania po zabiegu

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Do 48 godz. nie należy korzystać z sauny, basenu, solarium oraz kąpieli słonecznych. 

Przez pierwsze 24 godz. zabronione jest spożywanie alkoholu i innych środków odurzających.

Przeciwskazania
  • stany zapalne skóry,

  • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,

  • choroba nowotworowa,

  • ciąża,

  • karmienie piersią.

bottom of page