WAGINOPLASTYKA 

Waginoplastyka czyli plastyka pochwy w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularna. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że kobiety pragną czerpać więcej przyjemności z życia intymnego. Poza tym,

z badań naukowych wynika, że takie zabiegi pozytywnie wpływają na kobieca psychikę. 

 

Waginoplastyka

i plastyka krocza przy użyciu innowacyjnych nici liftingujących Vaginal Narrower®

z serii Happy Lift

Innowacyjne nici liftingujące Vaginal Narrower® to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift przeznaczone do plastyki krocza, waginoplastyki oraz likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych okolic intymnych. Dzięki zabiegom waginoplastyki i plastyki krocza, można znacznie poprawić atrakcyjność intymnych partii kobiecego ciała. 

Zabieg Vaginal Narrower® jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących poprawić wygląd i kondycję okolic krocza i pochwy, jednocześnie chcących uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Nici przeznaczone są także dla kobiet uskarżających się na spadek satysfakcji z pożycia seksualnego, wywołany najczęściej uczuciem luźności przy wejściu do pochwy lub  zmniejszeniem napięcia mięśni okolic krocza. Vaginal Narrover® jest zatem bez wątpienia zabiegiem, który szybko i mało inwazyjnie zwiększa poczucie kobiecości i wzrost satysfakcji z życia intymnego.

 

Waginoplastykę lub plastykę krocza przy użyciu nici liftingujących zaleca się paniom do 60 roku życia.

 

Zabieg Vaginal Narrower® polega na zastosowaniu samokotwiczących nici wykonanych z polikaprolaktonu (bezpiecznej i nie wywołującej podrażnień substancji, która ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili aplikacji) z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Podczas zabiegu dokonuje się 4-6 bardzo małych i płytkich nacięć skóry krocza w obrębie tkanki podskórnej i wprowadza jedną lub dwie nici, które następnie są związywane. Użycie dwóch nici konieczne jest jedynie w przypadkach poważniejszych defektów.

Zabieg Vaginal Narrower® jest mało inwazyjny i nie wymaga hospitalizacji ani znieczulenia ogólnego. Może być przeprowadzony w ramach chirurgi jednego dnia przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. 

Efekt po zastosowaniu nici Vaginal Narrower® jest natychmiastowy - zwężone wejście do pochwy oraz korekcja defektu estetycznego. Stosowane w zabiegu nici powodują reakcję zwłóknienia, co w rezultacie sprawia, że efekt zabiegu utrzymuje się nawet po wchłonięciu się nici.

Rekonwalescencja po zabiegu Vaginal Narrower® jest krótka. Powrót do normalnej aktywności następuje najczęściej w ciągu kilku dni po zabiegu. Wznowienie pozbawionej dolegliwości bólowych aktywności seksualnej możliwe jest po upływie kilku tygodni. W okresie od wykonania zabiegu do rozpoczęcia następnej miesiączki zaleca się stosowanie środków do higieny intymnej o działaniu odkażającym.

  • infekcja lub stan zapalany pochwy i sromu,

  • uczulenie na leki stosowane do znieczulenia,

  • ciężkie i rzadko występujące zaburzenia krzepliwości krwi,

  • miesiączka lub inne krwawienia z pochwy,

  • choroba nowotworowa  narządów płciowych,

  • ciąża,

  • okres wczesnego połogu, kiedy występują jeszcze plamienia z macicy.

© 2020 Copyright All Rights Reserved

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon