© 2020 Copyright All Rights Reserved

BLEFAROPLASTYKA

I ODMŁADZANIE PLAZMĄ PELXR™

Opadające powieki stanowią zmorę wielu dojrzałych kobiet. Są mało estetyczne, dodają lat i z czasem coraz trudniej je ukryć pod makijażem. Bywa nawet, że utrudniają widzenie. Do niedawna jedynym ratunkiem w problemach z opadającymi powiekami była chirurgia plastyczna. Dziś nowoczesna medycyna estetyczna proponuje kobietom mniej inwazyjne i bezbolesne metody walki z upływem lat, takie jak blefoplastyka plazmą PLEXR™.
 

Nieinwazyjne

i niechirurgiczne odmładzanie powiek plazmą PLEXR™

Innowacyjne rozwiązanie PLEXR™ przeznaczone jest do wykonywania specyficznego zabiegu plastyki powiek i odmładzania skóry twarzy, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. 

Zabieg plazmą PLEXR™ przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet z widocznymi oznakami starzenia się skóry zwłaszcza w trudno dostępnych i bardzo delikatnych miejscach. PLEXR™ dedykowany jest wszystkim pacjentom, którzy pragną poprawić kondycję skóry powiek, zlikwidować zmarszczki, a także zregenerować i odmłodzić okolice intymne.

Zabieg PLEXR™ polega na wykonywaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry za pomocą wiązki lasera, każdy w odległości ok. 0,5 mm, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do ukończenia zabiegu. Każde uderzenie lasera powoduje sublimację czyli odparowanie powierzchownych korneocytów bez uszkadzania warstwy podstawnej naskórka. Działanie plazmy nie powoduje krwawienia i co najważniejsze, nie uszkadza otaczających tkanek.


Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych. Przez okres 4 do 7 dni widoczne pozostają niewielkie strupki i zaczerwieniania. Jednak po ich ustąpieniu skóra wygląda zdecydowanie młodziej, jest jędrna i gładka.


Zabieg plazmą PLEXR™ trwa ok. 20 min. W leczeniu opadających powiek należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępach 40 dni, w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Po zabiegu PLEXR™ skóra jest zregenerowana, zdrowsza i wyraźnie młodsza. Poprzez gwałtowną stymulację działania plazmy, skóra dokonuje samodzielnego obkurczenia i przebudowy, dzięki czemu zmarszczki ulegają spłyceniu, a nawet całkowitej likwidacji. 


Efekty utrzymują się od 2 do 4 lat.

Zabieg PLEXR™ nie ogranicza pacjentów w codziennej aktywności. Ponieważ jego działanie wpływa jedynie na warstwę podstawną naskórka, nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek. Wystarczy makijaż, aby w czasie kilkudniowego czasu gojenia zakryć niewielkie strupki i podrażnienia.

  • ciąża,

  • choroby nowotworowe,

  • aktywne choroby autoimmunologiczne,

  • choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe,

  • choroby zaburzające proces gojenia.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon