MEDYCYNA ESTETYCZNA

Poniższy katalog zawiera szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych przez lekarza med. dr Izabelę Cwojdzińską - Jankowską z zakresu:

- medycyny estetycznej,

- medycyny regeneracyjnej,

- laseroterapii,

- dermatologii,

- ginekologi estetycznej,

- chirurgi plastycznej. 

BOTOX

Najbardziej popularny i ceniony w medycynie estetycznej zabieg, który powoduje wygładzenie zmarszczek i zapobiega tworzeniu się nowych.

Mezoterapia igłowa Tensor Lift

RRS HA Tensorlift to jeden z najnowocześniejszych preparatów do mezoterapii, który daje widoczny efekt liftingu skóry. Koktajl biorewitalizujący o bardzo bogatym składzie, aplikowany podskórnie, poprawia jędrność i napięcie oraz stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry. 

Molekuła młodości - PROFHILO

Przedstawiamy innowacyjny zabieg dający efekt bioremodelingu z natychmiastowym efektem sprężystości oraz zapewniający długotrwałą ochronę przeciwstarzeniową. Formuła odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność skóry twarzy.  

MICRO&NANO FAT TECHNOLOGY

...to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces lipotransferu, który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję. 

Niewchłanialne Nici Liftingujące Spring Thread Lift

Nici liftingujące Spring Thread wykorzystywane są do korekcji opadania skóry twarzy w umiarkowanym stopniu. Ta metoda odmładzania najlepiej sprawdzi się zatem u stosunkowo młodych osób, u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Nici Liftingujące APTOS Excellence Visage

Zabieg z wykorzystaniem nici Aptos Excellence Visage skierowany jest do osób między 30 a 65 rokiem życia, u których zauważalne jest wiotczenie skóry, utrata objętości, opadanie tkanek, asymetria lub niekorzystny kształt danej strefy twarzy bądź ciała.​ 

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 – usuwanie rozstępów, blizn i przebarwień. 

Tight Sculpting

TightSculpting™ jest najnowszą laserową metodą redukcji tkanki tłuszczowej i  ujędrniania skóry. Procedura opiera się na synergicznym połączeniu pracy dwóch długości fal - Nd:YAG i Er:YAG podczas jednej sesji. Uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP NeoRegen

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub tzw "wampirzy lifting"od kilku lat cieszy się ogromną popularność wśród zabiegów medycyny estetycznej na całym świecie. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.

Mezoterapia igłowa Neauvia HydroDeluxe

Mezoterapia igłowa poprawia kondycję i odświeża skórę i tkanki podskórne za pomocą wstrzykiwania pod skórę specjalnie przygotowanych składników odżywczych.

SUNECOS 200 I 1200

 – nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry.

LIPOSUKCJA PODBRÓDKA

Liposukcja podbródka to mało skomplikowany zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brody. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 

Lifting Neauvia Stimulate &  Lift

Zabieg Neauvia Stimulate and Lift to luksusowy zabieg, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. To innowacyjne niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym efektem liftingu. 

Wypełanianie doliny łez

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.

Redensity II zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Lifting okolicy oka Smooth Eye

Zabieg przeznaczony jest dla osób zmagających się ze zmarszczkami lub zwiotczałą skórą wokół oczu. SmoothEye może w pewnym stopniu podnieść także górną powiekę. Metoda jest odpowiednia i bezpieczna dla każdego rodzaju skóry i typu karnacji. 

BTL HIPRO-V (HIFU)

BTL HIPRO-V wykorzystuje technologię HIFU - skoncentrowanych ultradźwięków o dużym natężeniu do  bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP

Spersonalizowana terapia komórkowa Arthrex to zabieg z użyciem PRP (osocza bogatopłytkowego) wykorzystujący naturalne procesy gojenia i regeneracji tkanek organizmu dzięki skoncentrowanym autologicznym czynnikom wzrostu.

Neauvia Explosion

Neauvia Explosion to zabieg dedykowany delikatnej skórze szyi i dekoltu, która z czasem traci swoją jędrność i elastyczność.

COSMO PEEL FORTE

Cosmo Peel Forte to precyzyjna kombinacja współdziałających ze sobą składników aktywnych, które pozwalają na maksymalizację efektu złuszczenia i oczyszczenia skóry przy minimalnym ryzyku objawów ubocznych (np. stanów zapalnych skóry).

CGF - Skoncentrowane Czynniki Wzrostu

Zabiegi CGF są idealnymi zabiegami profilaktycznymi, regenerującymi i stymulującymi skórę, dzięki optymalnej ilości preparatu i maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych z antygenem 34+ pozyskanych z Twojej krwi. Bezpieczeństwo i naturalność to niewątpliwie klucz do sukcesu w przywróceniu jej młodzieńczego wyglądu. 

Endolifting FOTONA 4D

...jest innowacyjnym laserowym liftingiem twarzy realizowanym poprzez połączenie w jednej terapii aż czterech procedur zabiegowych. Dzięki połączeniu dwóch długości fal Er:YAG i Nd:YAG oraz czterech wyjątkowych metod: EndoLiftingu, FraC3, Piano i Superfacial, zabieg stanowi alternatywę dla stosowania tradycyjnych wypełniaczy.

Blefaroplastyka plazmą PLEXR

Innowacyjne rozwiązanie PLEXR™ przeznaczone jest do wykonywania specyficznego zabiegu plastyki powiek i odmładzania skóry twarzy, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. 

Smooth Lips - laserowy lifting ust

Smooth Lips to zabieg laserowy, który pozwala osiągnąć efekt wygładzenia ust z jednoczesnym, bardzo delikatnym ich uwydatnieniem. 

SCARLET RF

Twoja skóra stała się wiotka, utraciła jędrność, a owal twarzy nie jest już tak idealny jak kilka lat temu? Mamy idealne rozwiązanie na problemy z kondycją Twojej skóry! Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to jeden z najskuteczniejszych zabiegów wśród liftingów bezoperacyjnych, który daje spektakularne efekty już po jednym zabiegu, bez okresu rekonwalescencji! 

Neauvia Intense Lips

Neauvia Intense Lips to nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawilżeniu ust. Stężenie HA na poziomie 24 mg/ml pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w delikatnym obszarze ust. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i rewitalizacji ust. 

Crystalys

Wypełniacze na bazie hydroksyapatytu wapnia, takie jak Crystalys, opracowane zostały w celu przywrócenia objętości i naturalnego konturu twarzy dzięki stymulacji do produkcji naturalnego kolagenu w naszej skórze. 

Wypełniacz biostymulujący Ellanse

Ellanse należy do rodziny wypełniaczy biostymulujących najnowszej generacji, który pobudza i tworzy nowe włókna kolagenowe i elastynowe. Preparat utrzymuje się o wiele dłużej od innych wypełniaczy, silnie odmładza i ujędrnia skórę, a pacjent może cieszyć się naturalnym i zdrowym wyglądem nawet przez kilka lat. 

Regenera Activa

Autologiczny przeszczep komórek skierowany jest przede wszystkim do mężczyzn, u których występuje recesja linii włosów na skroniach (zakola) i łysina na wierzchołku.

Nici liftingujące Silhouette Soft

Nici przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które zmagają się z problemem zwiotczałej skóry, chcą podnieść brwi, wygładzić szyję, przywrócić objętość w okolicach jarzmowych, poprawić kształt linii żuchwy i policzków. Lifting Silhouette Sofy to zabieg dla osób, które po prostu chcą wyglądać młodziej.

Laser Frakcyjny z efektem Smooth

Zabieg frakcyjny SMOOTH z dziedziny liftingów nieablacyjnych wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia skóry. 

Lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa jest mało inwazyjnym zabiegiem rozpuszczającym tłuszcz i obkurczającym wiotką skórę. Metoda daje natychmiastowy efekt w postaci szczupłej i jędrnej sylwetki. Co więcej, jest szybka, skuteczna i bezpieczna.

© 2020 Copyright All Rights Reserved

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon