top of page
Dwa modele

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Poniższy katalog zawiera szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych przez lekarza med. dr Izabelę Cwojdzińską - Jankowską z zakresu medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej, laseroterapii, dermatologii i chirurgii estetycznej.

Likwidacja zmarszczek mimicznych

Najbardziej popularny i ceniony w medycynie estetycznej zabieg, który powoduje wygładzenie zmarszczek i zapobiega tworzeniu się nowych.

Lifting szyi "Nefretete"

Lifting Nefretete polega na modelowaniu kształtu dolnej części twarzy (żuchwa, szyja) za pomocą toksyny botulinowej.

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych dłoni, twarzy, głowy, stóp oraz pod pachami.

Leczenie uśmiechu dziąsłowego (gummy smile)

Leczenia uśmiechu dziąsłowego toksyną botulinową pomaga pozbyć się defektu w przypadku, gdy przyczynę problemu stanowi nadreaktywny mięsień unoszący górną wargę.

Powiększanie i modelowanie ust

Wypełnianie doliny łez

Wypełnianie bruzd nosowo - wargowych

Wraz z wiekiem, pod wpływem procesów starzenia oraz działania sił grawitacji, owal twarzy opada i nasila widoczność bruzdy nosowo-wargowej. Ich widoczność można jednak szybko i skutecznie zmniejszyć dzięki zastosowaniu wypełniacza.

Wolumetria

Zmiana rysów twarzy bez użycia skalpela. Przywrócenie właściwego owalu, uwydatnienie kości policzkowych i wyrównanie konturu twarzy przy zastosowaniu wypełniacza.

Korekcja kształtu nosa/brody

Defekt nosa czy brody możemy skutecznie zniwelować używając wypełniacza. Jest to szybka, małoinwazyjna i  bezpieczna metoda korekcji wybranych miejsc twarzy, nie wymagająca hospitalizacji i długotrwałej rekonwalescencji. 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub tzw "wampirzy lifting"od kilku lat cieszy się ogromną popularność wśród zabiegów medycyny estetycznej na całym świecie. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.

Biostymulacja głęboko nawilżająca

Biostymulacja, która poprawia kondycję i odświeża skórę i tkanki podskórne. Dzięki zawartości czystego kwasu hialuronowego na poziomie 18 mg/ml, który głęboko nawilża skórę.

Aminokwasowa terapia zastępcza

Najnowszy trend w medycynie estetycznej! Aminokwasowa terapia zastępcza to innowacyjny zabieg, który odmienia sposób, w jaki możemy dbać o naszą skórę, przywracając jej młodość, elastyczność i blask!

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Profesjonalna mezoterapia przeznaczona do biostymulacji wzrostu włosów, poprawy ich kondycji i struktury. Bogaty w składniki aktywne koktajl zapobiega dalszemu wypadaniu włosów. 

Biorewitalizacja z natychmiastowym efektem liftingu.

Nowoczesna biorewitalizacja, która przywraca funkcje fizjologiczne skóry i poprawia jej zagęszczenie. Stymuluje aktywność fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny. Polega na iniekcji preparatu w tylko 4 punkty tzw. BioRevitalizationPoints po każdej stronie twarzy.

Biostymulacja liftingująca, antyoksydacyjna i nawilżająca.

Metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie (lifting, antyoksydacja i nawilżenie) pobudzają skórę do odbudowy. W wariancie dla delikatnej okolicy oka oraz do mezoterapii skóry twarzy.

Wypełnianie ubytków tkankowych i biostymulacja hydroksyapatytem wapnia.

Wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia, opracowany zostały w celu przywrócenia objętości i naturalnego konturu twarzy dzięki stymulacji do produkcji naturalnego kolagenu w naszej skórze. 

BABY BOTOX

Baby botox to metoda relaksacji mięśni twarzy. Metoda spłyca zmarszczki, sprawiając, że twarz jest gładka i zrelaksowana

Lipotransfer - mikro i nano przeszczep tłuszczu

Lipotransfer to zupełnie nowy wymiar medycyny estetycznej. Jest to innowacyjna terapia, która bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję. 

Liposukcja "drugiego podbródka" 

Liposukcja podbródka to mało skomplikowany zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brody. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 

Nici liftingujące

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących skierowany jest do osób dojrzałych, u których zauważalne jest wiotczenie skóry, utrata objętości, opadanie tkanek, asymetria lub niekorzystny kształt danej strefy twarzy bądź ciała.​ 

Nici rewitalizujące

Nici rewitalizujące wykorzystywane są do korekcji opadania skóry twarzy w umiarkowanym stopniu. Ta metoda odmładzania najlepiej sprawdzi się zatem u stosunkowo młodych osób, u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to trwałe usunięcie tłuszczu poprzez podawanie zastrzyków z substancją, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. 

Lipoliza laserowa - Tight Sculpting

TightSculpting™ jest najnowszą laserową metodą redukcji tkanki tłuszczowej i  ujędrniania skóry. Procedura opiera się na synergicznym połączeniu pracy dwóch długości fal - Nd:YAG i Er:YAG podczas jednej sesji. Uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

HIFU

Technologia HIFU to metoda wykorzystująca skoncentrowane ultradźwięki o dużym natężeniu do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów wśród liftingów bezoperacyjnych, który daje spektakularne efekty już po jednym zabiegu, bez okresu rekonwalescencji! 

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to urządzenie emitujące wiązkę światła o wysokiej energii, która skierowana jest na skórę pacjenta. Jest to bezinwazyjna metoda, która daje imponujące rezultaty w odmładzaniu, odnawianiu i rewitalizacji skóry.

Lifting okolicy oka Smooth Eye

Zabieg przeznaczony jest dla osób zmagających się ze zmarszczkami lub zwiotczałą skórą wokół oczu. SmoothEye może w pewnym stopniu podnieść także górną powiekę. Metoda jest odpowiednia i bezpieczna dla każdego rodzaju skóry i typu karnacji. 

Smooth Lips - laserowy lifting ust

Smooth Lips to zabieg laserowy, który pozwala osiągnąć efekt wygładzenia ust z jednoczesnym, bardzo delikatnym ich uwydatnieniem. 

Blefaroplastyka - korekcja powiek przy użyciu lasera CO2

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem wyglądu swoich powiek, blefaroplastyka laserowa CO2 może być dla Ciebie interesującą opcją. Przeczytaj więcej o laserowej korekcji powiek.

Endoskin Lift (Endolift)

Innowacyjny jednorazowy zabieg, który pozwala uzyskać jednocześnie efekt ujędrnienia, liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej. Endolift stanowi alternatywę dla bolesnej i inwazyjnej chirurgii plastycznej.

Mezoterapia CGF (Concentrated Growth Factors)

CGF, znane również jako bogatopłytkowe osocze, to innowacyjna technologia stosowana w medycynie estetycznej, która wykorzystuje naturalne procesy gojenia się organizmu. Jest to mieszanina różnych substancji zawierających czynniki wzrostu i inne składniki biologiczne, które stymulują regenerację tkanek i odnowę skóry.

Lipotransfer (lipofilling) - przeszczep tkanki tłuszczowej

Innowacyjna procedura, która umożliwia przemieszczenie tkanki tłuszczowej z jednej części ciała do innej w celu poprawy konturów, wypełnienia ubytków czy korekcji asymetrii. Poznaj więcej kluczowych informacji o lipotrnasferze.

Endolifting 4D

Innowacyjny laserowy lifting twarzy realizowany poprzez połączenie w jednej terapii aż czterech procedur zabiegowych. 

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to precyzyjnie współgrające ze sobą kombinacje składników aktywnych, które dobierane są tak, aby zapewnić jak najlepszy efekt zabiegowy. 

Mezoterapia mikroigłowa

Nieinwazyjny kosmetyczny zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry za pomocą małych igiełek. Technika ta jest również znana pod nazwą mikroigłowej terapii wstrzykiwania lub dermapeningu.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Usuwanie zmian skórnych

Zamykanie naczynek na twarzy

Zamykanie naczynek na nogach

Kwas polimlekowy

Stymulacja skóry do samodzielnej produkcji nowych włókien kolagenowych.

Polikaprolakton

Stymulacja skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych przez fibroblasty.

Tropokolagen

Leczenie świeżych i starych blizn.

bottom of page