© 2020 Copyright All Rights Reserved

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub tzw "wampirzy lifting"od kilku lat cieszy się ogromną popularność wśród zabiegów medycyny estetycznej na całym świecie. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP NeoRegen

Osocze bogatopłytkowe PRP to nic innego, jak koncentrat własnych płytek krwi wyposażonych w czynniki wzrostu. Zawartość płytek w normalnej krwi jest niewielka, natomiast w osoczu bogatopłytkowym pozyskuje się ich ok. 95%. Dzięki takiemu odseparowaniu otrzymujemy potężny koktajl czynników wzrostu. Wprowadzony koncentrat stymuluje namnażanie komórek i regenerację, co znacząco przyspiesza proces gojenia i odbudowę tkanek.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym NeoRegen polecana jest każdej osobie, która pragnie odmłodzić, wzmocnić i ujędrnić skórę, rozświetlić, dodać jej blasku i przywrócić sprężystość lub zapobiec procesom wypadania włosów. Zabieg  doskonale sprawdza się także jako terapia wspierająca odbudowę skóry po zabiegach lipotransferu.

Najczęściej zabiegom mezoterapii osoczem bogatopłytkowym poddawana jest skóra głowy, twarzy, szyi i dekoltu oraz grzbiety dłoni. 

Zabieg PRP NeoRegen nie wymaga szczególnego przygotowania. W pierwszej fazie krew pobierana jest od pacjenta i "odwirowana" w systemie PRO NeoRegen. Cała procedura odseparowania najwyższej jakości płytek krwi przeprowadzana jest w całkowicie zamkniętym i bezpiecznym obiegu bez ryzyka kontaktu krwi z jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi.
 

W kolejnym etapie przeprowadzana jest tradycyjna mezoterapia wybranego obszaru. W miejscu wkłucia gromadzą się płytki krwi, które mają za zadanie odbudować naturalną barierę ochronną skóry.

 

Wysokie stężenie płytek krwi przyspiesza proces regeneracji. Już po pierwszym zabiegu skóra wyraźnie się wygładza, znikają zmarszczki, a twarz jest odmłodzona i odświeżona.


Zabieg wykonuje się bez znieczulenia. Lekki dyskomfort odczuwany przy iniekcji jest krótkotrwały i mija w zasadzie od razu po zakończeniu zabiegu. Odczuwalne może być jedynie lekkie „rozpieranie” skóry od wewnątrz i niewielkie zaczerwienienie. Objawy te jednak mijają po kilku godzinach od przeprowadzenia zabiegu.
 

Efekty mezoterapii osoczem bogatopłytkowym widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się odświeżona, odmłodzona i zdecydowanie bardziej sprężysta. W przypadku terapii skóry głowy – cebulki włosów są lepiej odżywione i wzmocnione, a proces wypadania włosów zostaje zahamowany.

Po zabiegu PRP NeoRegen nie ma konieczności przestrzegania szczególnie restryktywnych zaleceń lekarskich. Wystarczy przez kilka dni po zabiegu ostrożnie dbać o skórę. Nie naciągać, nie uciskać i nie trzeć miejsca poddanego terapii. Można natomiast stosować tradycyjną pielęgnację z użyciem łagodnych kosmetyków.

  • ciąża

  • cukrzyca,

  • stany ropne i zapalne skóry,

  • opryszczka,

  • karmienia piersią

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon