top of page
Tajemnicza dziewczyna

KOSMETOLOGIA

Dbałość o urodę jest nieodłącznym elementem życia współczesnych kobiet, dlatego zapotrzebowanie na usługi w tym zakresie ciągle wzrasta. W związku z czym, Klinika Dr Cwojdzińskiej pragnie zaoferować Ci szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych dla skóry twarzy oraz ciała. 

Hydroppeling

Nowoczesna hydradermabrazja kwasowa. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

Depilacja laserowa

Najlepszy na rynku laser diodowy do usuwania niechcianego owłosienia.

Nawet 80% usuniętych mieszków włosowych już po czterech sesjach zabiegowych. Skuteczność potwierdzona klinicznie!

Termolifting IR

Unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny.

Wymrażanie tkanki tłuszczowej

Naukowo udowodniona kriolipoliza kontrastowa - szok termiczny ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej.

Do 75 % bardziej skuteczna niż inne zabiegi wyszczuplające. Certyfikowana medycznie!

Fala radiowa
i fala uderzeniowa

Zabieg falą radiową w połączeniu z falą uderzeniową (akustyczną) niweluje pięć najczęstszych przyczyn powstawania cellulitu, redukuje miejscową tkankę tłuszczową, poprawia elastyczność skóry i przyspiesza metabolizm. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem, w momencie gdy oczekujemy błyskawicznych efektów. 

Endermologia

Endermologia to od lat najpopularniejszy zabieg ujędrniający i modelujący twarz oraz ciało. Działa drenująco i antycellulitowo. Poprawia jakość skóry i Twoje samopoczucie. 

bottom of page