top of page
Tajemnicza dziewczyna

KOSMETOLOGIA

Dbałość o urodę jest nieodłącznym elementem życia współczesnych kobiet, dlatego zapotrzebowanie na usługi w tym zakresie ciągle wzrasta. W związku z czym, Klinika Dr Cwojdzińskiej pragnie zaoferować Ci szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych dla skóry twarzy oraz ciała. 

InnoFacial

Nowoczesna hydradermabrazja kwasowa. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

Neauvia Restore System

Zabieg należy do rodziny tzw. "peelingów metabolicznych", które nie tylko złuszczają martwy naskórek, ale jednocześnie uruchamiają biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym.

Epilacja

BTL Linscan

Najlepszy na rynku laser diodowy do usuwania niechcianego owłosienia.

Nawet 80% usuniętych mieszków włosowych już po czterech sesjach zabiegowych. Skuteczność potwierdzona klinicznie!

Zaffiro

Unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny.

BTL UNISON

BTL UNISON® niweluje pięć najczęstszych przyczyn powstawania cellulitu, redukuje miejscową tkankę tłuszczową, poprawia elastyczność skóry i przyspiesza metabolizm. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem, w momencie gdy oczekujemy błyskawicznych efektów. 

TC Cryo

TC CRYO - naukowo udowodniona kriolipoliza kontrastowa - szok termiczny ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej.

Do 75 % bardziej skuteczna niż inne zabiegi wyszczuplające. Certyfikowana medycznie!

Mezoterapia EsteticPen

W odpowiedzi na potrzeby współczesnych kobiet, których tempo życia nie pozwala na wykonywanie zabiegów wymagających długiego okresu rekonwalescencji, powstało innowacyjne rozwiązanie mezoterapii mikro i nanoigłowej.

Laserowy peeling węglowy "Black Doll"

Jednym z zabiegów, który w ostatnim czasie zyskał dużą popularność w świecie gwiazd Hollywood jest laserowy peeling węglowy zwany potocznie "Black Doll" lub "Hollywood Peel". Zabieg błyskawicznie odświeża i poprawia kondycję skóry bez okresu rekonwalescencji. Można go wykonać w przerwie na lunch!

Eye Bag Solution

Eye Bag Solution to autorska terapia na worki pod oczami i opuchliznę. Zabieg stanowi połączenie dwóch procedur - Ergolift i mezoterapii okolicy oczu Eyebag Solution.

Endermologie LPG Alliance

Endermologie® to od lat najpopularniejszy zabieg ujędrniający i modelujący twarz oraz ciało. Wykorzystanie najnowszej technologii w urządzeniu LPG Alliance czyni Endermologie® prawdziwą gwiazdą najlepszych gabinetów medycyny estetycznej.

bottom of page