KOSMETOLOGIA

Dbałość o urodę jest nieodłącznym elementem życia współczesnych kobiet, dlatego zapotrzebowanie na usługi w tym zakresie ciągle wzrasta. W związku z czym, Gabinet Medycyny Estetycznej Gostyń pragnie zaoferować Ci szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych dla skóry twarzy oraz ciała. 

InnoFacial

Nowoczesna hydradermabrazja kwasowa. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

BTL UNISON

BTL UNISON® niweluje pięć najczęstszych przyczyn powstawania cellulitu, redukuje miejscową tkankę tłuszczową, poprawia elastyczność skóry i przyspiesza metabolizm. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem, w momencie gdy oczekujemy błyskawicznych efektów. 

Laserowy peeling węglowy "Black Doll"

Jednym z zabiegów, który w ostatnim czasie zyskał dużą popularność w świecie gwiazd Hollywood jest laserowy peeling węglowy zwany potocznie "Black Doll" lub "Hollywood Peel". Zabieg błyskawicznie odświeża i poprawia kondycję skóry bez okresu rekonwalescencji. Można go wykonać w przerwie na lunch!

Endermologie LPG Alliance

Endermologie® to od lat najpopularniejszy zabieg ujędrniający i modelujący twarz oraz ciało. Wykorzystanie najnowszej technologii w urządzeniu LPG Alliance czyni Endermologie® prawdziwą gwiazdą najlepszych gabinetów medycyny estetycznej.

Zabiegi kosmetologiczne wykonywane są także w gabinecie w Lesznie 

ul. Iglasta 6

64-100 Leszno

Tel1: +48 780 400 341

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2020 Copyright All Rights Reserved

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon