Dr med. Izabela Cwojdzińska Jankowska

 

internet (18).jpg

Nazywam się Izabela Cwojdzińska - Jankowska, jestem lekarzem medycyny, specjalistą medycyny rodzinnej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Studia na Wydziale Lekarskim I ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology.

Związana jestem również zawodowo z Neauvia Training Academy, szkolącą lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Umiejętności kliniczne zdobywałam w Polsce i Belgii.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej i regeneracyjnej, biorąc udział w seminariach i szkoleniach prowadzonych na całym świecie (m.in. Azja, Europa, USA).

W swoim gabinecie korzystam z najnowszych rozwiązań w medycynie i ginekologii estetycznej.​ Systematycznie odbywam szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej i estetycznej.

 

Pacjentom proponuję innowacyjne zabiegi odmładzania twarzy z użyciem nowoczesnej laseroterapii, stwarzając możliwość podjęcia leczenia w Polsce z wykorzystaniem najlepszych metod odpowiadających światowym standardom.

W swoim holistycznym podejściu do pacjenta stworzyłam miejsce, w którym pacjenci znajdują się pod kompleksową opieką w zakresie medycyny estetycznej, ginekologi estetycznej i kosmetologii.

Medycyna estetyczna to moja pasja. Codzienna praca w gabinecie to dla mnie nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość spełnienia, to często pomoc w ważnych i trudnych problemach zdrowotnych. 

Swoje życie zawodowe dzielę między gabinety w Gostyniu i w Lesznie. Moja praca to nie tylko poznawanie wspaniałych ludzi, ich często trudnych historii, ale także nabieranie energii, inspiracji, pomysłów oraz wiedzy do wprowadzania innowacyjnych metod leczenia.

internet (25).jpg

Daria Pawelec

Kosmetolog

+48 724 870 700

internet (29).jpg

Joanna Krzyżańska

Kosmetolog

+48 780 400 339

internet (26).jpg

Angelika Śmigaj

Kosmetolog

+48 780 400 341

internet (23).jpg

Martyna Zajdel

Menager

+48 695 380 360