top of page

Dr med. Izabela Cwojdzińska Jankowska

 

internet (18).jpg

Nazywam się Izabela Cwojdzińska - Jankowska, jestem lekarzem medycyny, specjalistą medycyny rodzinnej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Studia na Wydziale Lekarskim I ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology.

Związana jestem również zawodowo z Neauvia Training Academy, szkolącą lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Umiejętności kliniczne zdobywałam w Polsce i Belgii.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej i regeneracyjnej, biorąc udział w seminariach i szkoleniach prowadzonych na całym świecie (m.in. Azja, Europa, USA).

W swoim gabinecie korzystam z najnowszych rozwiązań w medycynie i ginekologii estetycznej.​ Systematycznie odbywam szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej i estetycznej.

 

Pacjentom proponuję innowacyjne zabiegi odmładzania twarzy z użyciem nowoczesnej laseroterapii, stwarzając możliwość podjęcia leczenia w Polsce z wykorzystaniem najlepszych metod odpowiadających światowym standardom.

W swoim holistycznym podejściu do pacjenta stworzyłam miejsce, w którym pacjenci znajdują się pod kompleksową opieką w zakresie medycyny estetycznej, ginekologi estetycznej i kosmetologii.

Medycyna estetyczna to moja pasja. Codzienna praca w gabinecie to dla mnie nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość spełnienia, to często pomoc w ważnych i trudnych problemach zdrowotnych. 

Swoje życie zawodowe dzielę między gabinety w Gostyniu i w Lesznie. Moja praca to nie tylko poznawanie wspaniałych ludzi, ich często trudnych historii, ale także nabieranie energii, inspiracji, pomysłów oraz wiedzy do wprowadzania innowacyjnych metod leczenia.

internet (25).jpg

Daria Pawelec

Kosmetolog

Businesswoman w bieli

Agnieszka Puzanów

Kosmetolog

internet (26).jpg

Angelika Śmigaj

Kosmetolog

internet (23).jpg

Martyna Zajdel

Digital marketing manager

bottom of page