top of page

NEAUVIA INTENSE LIPS

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej jest powiększanie i modelowanie ust. Efekty widoczne są od razu i zależą wyłącznie od decyzji podjętej przez pacjenta wspólnie z lekarzem. Zabieg przy użyciu preparatu Neauvia Intense Lips nie tylko pozwala na zmianę kształtu ust, ale także nawilża i regeneruje.

Wskazania do zabiegu

Neauvia Intense Lips - powiększanie, modelowanie, nawilżanie ust

Neauvia Intense Lips to nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawilżeniu ust. Stężenie HA na poziomie 24 mg/ml pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w delikatnym obszarze ust. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i rewitalizacji ust. 

 

Leczenie

Użytkownicy Intense Lips mogą liczyć na jego najwyższą jakość, osiąganą poprzez wykorzystanie w procesie produkcji najbezpieczniejszych dostępnych materiałów (BSHA i PEG) oraz zaawansowanej technologii IPN odpowiadającej za niezwykłe właściwości hydrożelu. Preparat nadaje szczególną elastyczność łańcuchom polimerowym, zapewniając odporność na naprężenia mechanicznie, jakim poddawane są wargi, dzięki czemu miejsce aplikacji staje się niezwykle naturalne w dotyku.

Efekty zabiegu

Efekt, jaki można osiągnąć przez użycie kwasu hialuronowego zależy przede wszystkim od ilości podanego preparatu. 

Oprócz zmiany kształtu, usta po zabiegu stają się bardziej jędrne i nawilżone. 

 

Wskazania po zabiegu
neauvia intense lips powiększanie ust

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Do 48 godz. nie należy korzystać z sauny, basenu, solarium oraz kąpieli słonecznych. 

Przez pierwsze 24 godz. zabronione jest spożywanie alkoholu i innych środków odurzających.

Przeciwskazania
  • stany zapalne skóry,

  • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,

  • choroba nowotworowa,

  • ciąża,

  • karmienie piersią.

bottom of page