MEZOTERAPIA IGŁOWA HYDRO DELUXE

Neauvia Hydro Deluxe jest innowacyjnym preparatem odmładzającym przeznaczonym do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Hydro Deluxe to luksusowa terapia nawilżająca, która działa w trzech wymiarach – nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia skórę zapewniając doskonały i długotrwały efekt. Produkt jest połączeniem naturalności i zaawansowanej technologii o potwierdzonym klinicznie bezpieczeństwie stosowania.

Neauvia Hydro Deluxe - nawilżanie

i biorewitalizacja skóry twarzy i ciała

Mezoterapia igłowa Hydro Deluxe to zabieg przeznaczony dla skóry zmęczonej, zszarzałej, wymagającej odnowy i odzyskania sprężystości. Jest świetną metodą w walce z drobnymi zmarszczkami skóry dłoni, twarzy, szyi i dekoltu. 

 

Mezoterapia igłowa poprawia kondycję i odświeża skórę i tkanki podskórne za pomocą wstrzykiwania pod skórę specjalnie przygotowanych składników odżywczych. W tym przypadku jest to najczystsza forma kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu na rynku 18mg/ml oraz hydroksyapatytu wapnia w stężeniu 0,01% (biostymulatora naturalnie występującego w organizmie, który pobudza skórę do produkcji kolagenu). Połączenie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Preparat podawany jest za pomocą bardzo cienkiej igły lub specjalnego aplikatora, co nie jest bolesne. Można przed podaniem posmarować miejsca poddawane zabiegowi kremem znieczulającym. 

Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych.

Skóra po zabiegu jest widocznie odświeżona i wypoczęta. Dzięki wysokiemu stężeniu HA, który zapewnia doskonałe nawilżanie oraz hydroxyapatytowi wapnia, skóra ulega regeneracji, poprawie gęstości oraz ​korekcji powierzchownych zmarszczek. 

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Mezoterapia igłowa jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Przez dwie doby po zabiegu nie należy korzystać z sauny, basenu, solarium oraz kąpieli słonecznych. 

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać szorstkich ręczników, preparatów kosmetycznych podrażniających np. na bazie alkoholu, masażu oraz nie spożywać alkoholu i innych środków odurzających.

  • stany zapalne skóry,

  • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,

  • świeża opalenizna,

  • choroba nowotworowa,

  • ciąża,

  • karmienie piersią.

Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zasinienia lub krwiaki, które ustępują zwykle w ciągu 48 godz.

© 2020 Copyright All Rights Reserved

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon